WindowsGryPrzygodoweBroken Sword 2.5

Broken Sword 2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Broken Sword 2.5 to nieoficjalna, przygotowana przez zespół sympatyków, kontynuacja słynnej serii gier przygodowych o tym samym tytule pochodzących z firmy Revolution Software. Akcja gry rozgrywa się w kilka lat po wydarzeniach znanych z Broken Sword 2 The Smoking Mirror. Podobnie jak w poprzednich częściach mamy do czynienia z przygodami dwójki bohaterów - George'a i Nico.

Ostatnie miesiące były dość trudne dla George'a Stobbarta. Najpierw ważny wyjazd do USA, następnie rozłąka z Nico na cały rok, a w międzyczasie jeszcze śmierć dziadka, do którego tak mocno był przywiązany. Jednak to nie koniec nieszczęść jakie spotkały naszego głównego bohatera. Pewnego dnia George otrzymał telegram z Francji, który przyniósł kolejną złą wiadomość – Nico nie żyje. George zszokowany tą wiadomością bezzwłocznie wsiada w pierwszy samolot lecący do Francji.

Zaraz po dotarciu do mieszkania swojej przyjaciółki, chłopaka spotyka niemiła niespodzianka. Co prawda okazuje się, że Nico żyje, ale wygląda na bardzo niezadowoloną z wizyty swojego przyjaciela. Po krótkiej rozmowie dziewczyna wyprasza go ze swojego apartamentu. Nasz bohater nie rozumiejąc co się stało odwiedza kawiarnię Cafe de la Chandelle Verte, gdzie słyszy ciekawą historyjkę dotyczącą Nico. Od tego momentu zaczyna się nasza przygoda.

Broken Sword 2.5 to gra stworzona w pełni w dwuwymiarowej, ręcznie rysowanej grafice stojącej na wysokim poziomie. Również dubbing, zarówno w wersji niemieckiej jak i angielskiej, został przygotowany dobrze. Logiczne zagadki, a przede wszystkim fabuła sprawiają, że grę można polecić nie tylko fanom serii Broken Sword, ale również każdemu miłośnikowi przygodówek.

Uwaga!Na stronie projektu znajduje się patch do polskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.37 ocen
Twoja ocena
ProducentmindFactory
Liczba pobrań4 225
Data aktualizacji30 gru 2011
Rozmiar pliku697.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)