WindowsProgramowanieNarzędzia pomocnicze dla webmasterówBrowseEmAll
BrowseEmAll ikona

BrowseEmAll9.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BrowseEmAll to ciekawe narzędzie stworzone z myślą o twórcach stron i aplikacji internetowych. Pozwala ono na testowanie działania i wyglądu wspomnianych projektów webowych w różnych przeglądarkach internetowych oraz w różnych rozdzielczościach ekranu.

Każdy, kto chociaż przez pewien czas zajmował się tworzeniem stron internetowych wie, że jedną z największych zmór webmastera jest konieczność upewnienia się, że tworzony projekt wyświetla się odpowiednio na każdej z najważniejszych przeglądarek internetowych na rynku. Sprawy przybierają jeszcze bardziej skomplikowany obrót przy projektach tworzonych również z myślą o urządzeniach mobilnych, takich jak tablety i smartfony. Zanim strona wyląduje na publicznie dostępnym serwerze, trzeba się upewnić, że na każdej przeglądarce wszystko wygląda i działa jak trzeba, nie pojawiają się na stronie żadne błędy albo źle przeskalowane zdjęcia lub tabele.

BrowseEmAll ułatwia testy kompatybilności, oferując aż do czterech paneli w jednym oknie, w których można wczytać daną stronę używając do tego silnika różnych przeglądarek. Na liście znajdują się wszystkie najważniejsze programy tego typu (Microsoft Edge, Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera itdd.), w tym również nieco ich starsze wersje. Aplikacja pozwala na podgląd strony również na przeglądarkach mobilnych, ustawienie własnych rozdzielczości oraz wyświetlanie kodu poszczególnych elementów i kompilowanie raportów zawierających między innymi na temat ewentualnych problemów znalezionych w kodzie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań247
Data aktualizacji22 lis 2019
Rozmiar pliku245.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BrowseEmAll ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)