BTSearch ikona

BTSearch1.3.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BTSearch to aplikacja na Androida, która pozwoli sprawdzić, gdzie w okolicy znajdują się nadajniki sieci komórkowych, w tym LTE. Program pozwala zawężać wyniki do konkretnych operatorów oraz pasm, a tym samym okaże się nieoceniony podczas wyboru usługodawcy na przykład domowego Internetu LTE.

Aplikacja ma intuicyjny interfejs, który podzielono na dwie główne części: wyszukiwarkę oraz podgląd mapy. W pierwszym z trybów możemy wskazać interesującą nas miejscowość, a także dodatkowe kryteria wyszukiwania, zaś w drugim trybie poszukiwanie nadajników odbywa się analogicznie, jak choćby w nawigacji – poprzez przesuwanie mapy.

Po wybraniu konkretnego nadajnika użytkownik otrzymuje o nim dodatkowe informacje, takie jak identyfikator, typ, pasmo i nazwę operatora. Tego typu informacje przydadzą się zarówno podczas wyboru modemu internetowego wykorzystującego LTE, jak i przy wyborze do niego dodatkowej, zewnętrznej anteny.

Uwaga!

  • Aplikacja została niedawno usunięta ze Sklepu Play, tymczasem trwają już prace nad jej nową wersją. Do czasu jej udostępnienia, aktualna edycja programu pozostaje funkcjonalna.
  • Pobierając program z naszej bazy, pobierasz plik APK do bezpośredniej instalacji w urządzeniu z Androidem.
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Liczba pobrań25 265
Data aktualizacji16 sty 2018
Rozmiar pliku1.82 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
BTSearch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)