AndroidAkcesoriaBudzikiBudzik Puzzle (Alarm Clock)
Budzik Puzzle (Alarm Clock) ikona

Budzik Puzzle (Alarm Clock)3.3.0.1233

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Budzik Puzzle (Alarm Clock) to mobilny budzik stworzony z myślą o osobach, które mają nieustanne problemy ze wstaniem, a normalne alarmy nie potrafią ich skutecznie dobudzić.

Aplikacja posiada kilka trybów, które mają nam ułatwić skuteczną pobudkę. Jednym z nich jest zestaw mini gier logicznych, których ukończenie będzie niezbędne aby dezaktywować budzik. Dostępne są trzy poziomy trudności. Możemy również wybrać dezaktywację poprzez zeskanowanie odpowiedniego kodu QR, który wcześniej umieścimy w odpowiedniej odległości od łóżka.

Jeżeli obawiamy się, że to nie pomoże, możemy skorzystać z pomocy znajomego. Aplikacja powiadomi wybraną osobę automatycznym sms z prośbą o obudzenie nas. Dodatkowo po zakończeniu budzenia może się aktywować ustalony program.

Większość z tych opcji dostępna jest za darmo. Możemy zakupić także wersję premium, która pozwala na ustawianie list z muzyką, usuwa reklamy oraz wspiera autorów w pracy nad programem. Łatwa obsługa a także ciekawe mechanizmy budzenia sprawiają, że Budzik Puzzle jest dobrą propozycją dla każdego kto miewa problemy ze wstawaniem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań472
Data aktualizacji21 cze 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Budzik Puzzle (Alarm Clock) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)