bECVeFVh
Bulk Crap Uninstaller ikona

Bulk Crap Uninstaller4.16

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bulk Crap Uninstaller to darmowe narzędzie służące do odinstalowywania programów znajdujących się na komputerze. Nie wymaga instalacji na dysku twardym – działa w wersji przenośnej.

bECVeFVj

Cechą charakterystyczną Bulk Crap Uninstaller jest możliwość usuwania wielu aplikacji jednocześnie przy minimalnym udziale użytkownika. Poza opcją standardowej dezinstalacji wybranych programów, narzędzie pozwala także na zlokalizowanie pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, wykrywanie niepotrzebnych programów (w tym pochodzących z Windows Store), a nawet zamykanie działających aplikacji, z których obecnie nie korzystamy.

Pokaźna lista opcji zawartych w Bulk Crap Uninstaller może początkowo zniechęcić mniej doświadczonych odbiorców, więc należy dodać, że obsługa programu jest bardzo intuicyjna, więc mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy. Bardziej obeznani właściciele komputerów mogą zainteresować się funkcją tworzenia własnych poleceń, które mogą być wykonywane przed lub po zakończeniu deinstalacji.

Bulk Crap Uninstaller oferuje funkcję zaawansowanego wyszukiwania programów, filtrowania aplikacji i pozwala na sortowanie zawartości znajdującej się na dysku twardym naszego peceta, co z pewnością ułatwi pracę w momencie, gdy dysponujemy wieloma programami.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 564
Data aktualizacji26 sty 2020
Rozmiar pliku6.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bulk Crap Uninstaller ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECVeFWf