WindowsArchiwumProgramy archiwalneBullet Run

Bullet Run

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bullet Run to wieloosobowa, sieciowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby utrzymana w konwencji reality TV show. Akcja gry toczy się na jednej z 6 specjalnych aren, na których zawodnicy będący zarazem uczestnikami kontrowersyjnego w swej formie programu, walczą ze sobą o sławę, prym, pieniądze i uznanie widzów.

Rozpoczynając rozgrywkę przystępujemy do konfiguracji własnej postaci, a następnie wybieramy jeden z dwóch dostępnych trybów, Team Deathmatch lub Dominion, gdzie rywalizację ze sobą może prowadzić do 20 osób jednocześnie. Mecze rozgrywają się w różnych miejscach, począwszy od pustynnych piasków, poprzez puste fabryki, platformy wiertnicze, opuszczone baraki, aż po gęstą dżunglę. Każda z tych lokacji zawiera odrębną mieszaninę wyposażenia, opcji taktycznych oraz stylów gry.

Naszym kluczowym zadaniem w grze, oprócz przetrwania i nieprzerwanej eliminacji wrogich jednostek, jest ciągłe podkręcanie atmosfery czyli "Show" celem zdobycia specjalnych punktów "Heat", za które będziemy mogli unowocześniać swój arsenał oraz odblokowywać dalsze umiejętności.

Bullet Run posiada bardzo dobrą oprawę audiowizualną i w miarę wysoki realizm przebiegu całej akcji gry. Zaawansowana sceneria, rozbudowany system rozwoju postaci i jej wyposażenia, duża dynamika i nieprzewidywalności akcji z pewnością nikomu nie pozwolą nudzić się przy tym tytule.

Uwaga!

W celu uzyskania właściwego pliku gry należy wpierw pobrać specjalny menadżer (61,8MB) pobierania i instalacji gry.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.85 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 191
Data aktualizacji17 sie 2012
Rozmiar pliku1077.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)