WindowsArchiwumProgramy archiwalneBulletProof File Copy

BulletProof File Copy1.53

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Prosty, bezpłatny program pomagający w odzyskaniu plików z fizycznie uszkodzonego nośnika (dotyczy to przede wszystkim płyt CD/DVD i dyskietek), kiedy próba normalnego kopiowania kończy się komunikatem "System nie może czytać z określonego urządzenia", lub podobnym.

Program podejmuje próbę skopiowania wskazanego pliku do określonej lokalizacji (np. na dysk twardy) zachowując oryginalną strukturę i długość pliku. Rzecz jasna, fragmenty pliku, które zapisane były na uszkodzonych fizycznie miejscach nośnika nie mogą być odzyskane ale cały plik można poddać dalszej obróbce w celu choćby częściowego odtworzenia zapisanych w nim danych. Warunkiem rozpoczęcia odzyskiwania plików jest możliwość odczytania struktury folderów i plików nośnika.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.410 ocen
Twoja ocena
Producent+c0rdat
Liczba pobrań265 213
Data aktualizacji28 paź 2005
Rozmiar pliku0.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)