WindowsGryWyścigiBurning Gears 1.0

Burning Gears 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Burning Gears to wyjątkowe, multiplayerowe wyścigi będące pewnym odzwierciedleniem słynnego wyścigu bolidów Formuły 1 ulicami Monte Carlo. Wyjątkowość rajdów w Burning Gears polega właśnie na tym, że rozgrywają się one praktycznie w samym sercu stolicy Austrii, we Wiedniu, wśród spacerujących turystów, dorożek, starych tramwajów oraz tamtejszych wielu zabytkowych budowli.

W grze dostępne są 3 główne tryby rozgrywki, Training, w którym mamy możliwość zapoznania się z trasami oraz możliwościami dostępnych modeli samochodów, Friendly match, gdzie do rywalizacji możemy przystąpić z naszymi znajomymi z sieci, których mamy odnotowanych w dostępnym wraz z instalatorem gry, specjalnym komunikatorze o nazwie Game Alarm. Dzięki niemu łatwo i szybko możemy nie tylko porozmawiać ze znajomkami, ale również zaprosić ich do wspólnej zabawy. Ponadto aplikacja umożliwia otrzymywanie wszelkich informacji od producenta gry o nadchodzących turniejach, zawodach i innych planowanych imprezach. Trzeci tryb to Tuning Race, gdzie mamy możliwość zaprezentowania swojego podrasowanego wozu i zmierzenia się z zawodnikami z poza listy naszych znajomych.

W celu polepszenia parametrów swojego pojazdu należy udać się do specjalnego Sklepu, w którym zaczynamy przygodę z 1000 tzw. Twistsów pełniących rolę specjalnych punkcików za nasze umiejętności; i to one decydują w efekcie końcowym o naszej pozycji w ogólnym rankingu. Ich dorobek powiększamy w zasadzie po każdym wyścigu, a przyznawana ilość jest określana proporcjonalnie do lokaty. Za Twistsy możemy zmienić w garażu kolor, lakier, głośność i rodzaj klaksonu, usposobić nasze auto w takie atrybuty jak niewykrywalność na mapie dla przeciwnika, turbo doładowanie dla silnika czy chwilowe rozpływanie się w powietrzu. Niestety takie parametry jak moc jednostki napędowej czy zawieszenie objęte są niestety innymi formami płatności, ale to już oddzielna historia.

To "rozpływanie się" w powietrzu okazuje się niezwykle przydatne, gdy prowadzimy rozgrywkę metodą Capture the Twists. To ciekawe zawody polegające na jak najszybszym dotarciu do ściśle określonego miejsca na mapie i przejechaniu przez nie jako pierwsi. Następnie trzeba umiejętnie zmylać przeciwników i uciekać krętymi ścieżkami Wiednia najdłużej jak się da, najlepiej przez co najmniej 60 sekund, wówczas gwarantuje nam to wygraną i bonusy w postaci wspomnianych wcześniej Twistsów.

O czym warto pamiętać w grze? Otóż o tym, że nasza pozycja w rankingu jest określana przez czas wyścigu oraz naszą wiarygodność. Chodzi o to, iż wzrasta ona nie tylko wraz z coraz większą liczbą odbytych wyścigów po jak największej liczbie tras, ale również wraz z liczbą wyścigów ukończonych. Motywuje to graczy do kontynuowania rywalizacji nawet po kiepskim starcie czy nieudanym wejściu w pierwszy zakręt. Stanowi to odzwierciedlenie motta nadanego grze przez jej producentów, a mianowicie: "Nigdy się nie poddawaj!". Zatem nie poddawaj się i do dzieła!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań5 535
Data aktualizacji8 kwi 2011
Rozmiar pliku114.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)