AndroidWiadomościPogodaBurzowo.info (mapa burzowa)
Burzowo.info (mapa burzowa) ikona

Burzowo.info (mapa burzowa)2.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji Burzowo.info (mapa burzowa) możemy śledzić aktualne mapy pogodowe w tym burzowe dla naszego kraju. Program powiadomi nas też o zbliżających się zmianach w pogodzie w tym nadciągających burzach.

To właśnie je ujrzymy na ekranie głównym zaraz po uruchomieniu aplikacji. Dane, które mają być prezentowane możemy zmienić z poziomu menu ukrytego u góry. Za jego pomocą określimy także nasze dokładne położenie. Przedstawione mapy możemy przybliżać i oddalać ręcznie, dodatkowo na ekranie widnieje także legenda.

Poza informacjami o burzach dostępne są także mapy dotyczące deszczu, temperatury i wiatru, oraz satelitarne dotyczące deszczu i śniegu. Ze względu na specyfikę danych ich pobieranie zajmuje chwilę i może być odczuwalne przy mniejszych pakietach danych. Z poziomu ustawień aktywujemy powiadomienia zarówno PUSH jak i dźwiękowe. Aplikacja zapewnia nam także dostęp do statystyk, a raczej wczytuje stronę z nimi co nieco utrudnia nawigację

Burzowo - lightning map nie jest aplikacją dla każdego. Za jej pomocą nie dowiemy się w szybki sposób jaka jest właśnie pogoda i co nas czeka jutro. Jednak jeżeli ktoś umie posługiwać się zawartymi w niej mapami, zyska prostą metodę na dostęp do nich. Autorzy bardzo dobrze poradzili sobie z interfejsem. Dodatkowo aplikacja jest darmowa, niestety zawiera reklamy, których nie możemy się pozbyć. Dodatkowo oferuje widget w 4 różnych rozmiarach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJakub Furman
Liczba pobrań2 441
Data aktualizacji26 cze 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Burzowo.info (mapa burzowa) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)