BusLive.pl ikona

BusLive.pl1.2.1

iOSPodróże i transportKomunikacja zbiorowaBusLive.pl
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BusLive.pl - Wrocław to aplikacja dla pasażerów komunikacji miejskiej Wrocławia, dzięki której można w wygodny sposób zaplanować podróże autobusami lub tramwajami.

W aplikacji otrzymujemy widok na mapę miasta, na którą naniesione są trasy poszczególnych linii komunikacji zbiorowej. Możemy samodzielnie zdefiniować, które linie będą prezentowane, tworząc własną listę wyświetlania, a także skorzystać z możliwości wyświetlania na mapie tylko wozów MPK przejeżdżających w pobliżu naszej bieżącej lokalizacji. Na mapie widać aktualną pozycję wozów komunikacji zbiorowej, w oparciu o dane z nadajników GPS. Dzięki temu możemy realnie ocenić, kiedy przyjedzie oczekiwany przez nas pojazd transportu miejskiego i zaplanować przesiadkę, gdy już będziemy w drodze. Ponadto, aplikacja prezentuje aktualizowane na żywo rozkłady jazdy dla wszystkich przystanków autobusowych lub tramwajowych.

BusLive.pl pozwala zlokalizować stacje Wrocławskiego Roweru Miejskiego i podaje informacje o liczbie rowerów do wypożyczenia, a także postoje taksówek.

Warto podkreślić, że wersja programu na iOS miewa spore problemy ze stabilnością pracy. Dlatego trudno nazwać ją niezawodną i godną zaufania.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPaweł Marek
Liczba pobrań313
Data aktualizacji8 mar 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
BusLive.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)