bECVGLMB
Button Mapper: Remap your keys ikona

Button Mapper: Remap your keys1.51

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Button Mapper: Remap your keys to intuicyjna aplikacja, pozwalająca zmienić działanie niemal wszystkich sprzętowych przycisków urządzenia z Androidem (poza włącznikiem). Aplikacja pozwala przypisać im różne funkcje, zmianę ustawień, uruchamianie aplikacji albo wykonywanie konkretnych czynności.

bECVGLMD

Aplikacja pozwala zmienić działanie przycisku powrotu do ekranu domowego i przycisków regulacji głośności. Można im przypisać różne funkcje, jak włączanie latarki, wyłączanie aplikacji w tle, zmiana utworów, robienie zrzutów ekranu, regulacja jasności ekranu i wiele innych. Można też uruchamiać konkretne zadania, zależne od dostępności zainstalowanych aplikacji (notatka, udostępnienie i tym podobne), lub uruchomić aplikację.

Każdy z przycisków może działać po jednym przyciśnięciu, przyciśnięciu podwójnym i po przytrzymaniu, wywołując różne funkcje dla każdej z operacji. Ponadto aplikacja pozwala zamienić miejscami przyciski „Wstecz” i „Menu” (dotyczy sprzętowych). W zaawansowanych ustawieniach znajdziemy możliwość regulacji długości przytrzymania przycisku i wyłączenia modyfikacji w czasie pracy aparatu.

Button Mapper to aplikacja darmowa, ale ma też wersję płatną, która daje więcej możliwości, w tym zmianę działania przycisku „Wstecz” i „Menu”. Można w niej także ustawić długość wibracji przy przytrzymaniu przycisku lub dopasowywać regulację głośności do położenia smartfonu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Producentflar2
Liczba pobrań235
Data aktualizacji17 sty 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Button Mapper: Remap your keys ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECVGLNz