bDXPmiVx
Bvckup ikona

Bvckup2 Release 81.11.0

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bvckup to niewielkie, ale bardzo ciekawe narzędzie do tworzenia automatycznych kopii zapasowych danych zgromadzonych na dyskach twardych, pozwalając ustrzec się utraty ważnych plików w wyniku uszkodzeń mechanicznych magazynu danych lub działań złośliwego oprogramowania, takich jak wirusy, czy też szyfrujące dokumenty ransomware.

bDXPmiVz

Twórcy aplikacji uznali, że lepiej być świetnym w jednym elemencie, niż średnim w wielu aspektach i dlatego ich dzieło nie posiada wielu niepotrzebnych funkcji. Nie znajdziemy tutaj mechanizmów do kompresji, szyfrowania i deszyfrowania czy też kopiowania plików na serwer FTP. Zamiast tego Bvckup robi jedną rzecz: tworzy idealne kopie z miejsca A w miejscu B. I robi to naprawdę dobrze. Obsługa programu zaś jest prosta dzięki schludnie zaprojektowanemu interfejsowi użytkownika.

Program charakteryzuje się dużą szybkością działania, w czym duża zasługa pracy w trybie delta - pozwala ono na zachowanie sporej ilości czasu podczas kopiowania dużych plików poprzez aktualizowanie poprzednio wykonanych plików, zamiast wczytywania pliku od zera. Części pliku, które nie uległy zmianom nie zostaną skopiowane, pozwalając na uzyskanie szybszych kopii. Program może działać w tle i wykonywać kolejne kopie zgodnie z harmonogramem. Bvckup dobrze radzi sobie z systemami wyposażonymi w wielordzeniowe procesory.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.74 oceny
Liczba pobrań389
Data aktualizacji11 sty 2021
Rozmiar pliku2.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Bvckup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXPmiWe
bDXPmiWv