C-Dogs SDL0.6.6

WindowsGryAkcja i strzelankiC-Dogs SDL
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

C-Dogs SDL to bezpłatna strzelanka w dawnym stylu, kiedy w czasach świetności gier 2D nikt jeszcze nie myślał o trzech wymiarach. Wystarczył w miarę nowoczesny rzut z góry na akcję, a dla urozmaicenia i utrudnienia tak zwana mgła wojny, czyli bohater nie widział tego, co przesłaniały mu elementy otoczenia. Dawny cichy hit wydano w końcu jako projekt open source, co pozwoliło na jego usprawnienie oraz rozwinięcie produkcji.

Zabawa może odbywać się na kilka osób przed jednym komputerem albo w ramach którejś z wielu kampanii tutaj dostępnych. Wiernie odtworzono między innymi etapy z kultowego Dooma. Rozgrywka sprowadza się oczywiście do eliminowania wrogów. Modyfikujemy wygląd własnego twardziela, dobieramy mu uzbrojenie, a potem ruszamy do boju. Oko cieszą specjalnie mocno rozpikselowane efekty graficzne rodem z DOS-a.

Nie każdemu oczywiście taki archaiczny styl musi pasować, twórcy pomyśleli dlatego o ulepszeniach obrazu. Obsługiwane są wysokie rozdzielczości. Da się wybrać proste skalowanie, dzięki czemu oprawa nie traci na swoim pierwotnym uroku, albo którąś z opcji wygładzania obrazu. C-Dogs świetnie nadaje się na domowe turnieje maniaków komputerowych. Zapewnia świetną rozrywkę, słodki chaos oraz niezapomniane akcje.

Udostępnij
C-Dogs SDL 0.6.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Producentcxong
Liczba pobrań159
Data aktualizacji24 mar 2018
Rozmiar pliku12.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)