C2NetCalendars2.1.2.17

WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailC2NetCalendars
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

C2NetCalendars to kalendarz grupowy przeznaczony dla tych, którzy chcą usprawnić zarządzanie terminami oraz organizację pracy w swojej firmie.

Program umożliwia wielu użytkownikom jednoczesną pracę na wspólnych kalendarzach znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub Internecie. Użytkownicy mogą pracować z wieloma kalendarzami na jednym widoku. C2NetCalendars współdziała także z programem Microsoft Outlook pozwalając na udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez konieczności posiadania serwera Exchange.

Dzięki programowi możliwe jest stworzenie elektronicznego odpowiednika kalendarza wieszanego na ścianach biur, przedstawiającego sytuację terminową i obłożenie wybranych pracowników na jednym widoku, umożliwiając ocenę sytuacji już na pierwszy rzut oka.

Program umożliwia:

  • planowanie zadań - przydzielanie zasobów - ocenę obciążenia - rozliczanie czasu pracy - łatwe planowanie terminów oraz zadań dla grup pracowników - prowadzenie kalendarza oraz dokonywanie rezerwacji dla współdzielonych zasobów w firmie, na przykład samochodów służbowych czy przenośnego sprzętu

    Funkcje programu pozwalają:

    - tworzyć i zapisywać widoki złożone z wielu kalendarzy Outlook'a znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub w internecie - określać, którzy użytkownicy mogą przeglądać Twoje kalendarze - odczytywać szczegóły dotyczące terminów innych użytkowników - przeglądać kalendarze w trybie offline, gdy zdalny komputer lub kalendarz jest niedostępny - drukować widok zawierający dane z wielu kalendarzy
Udostępnij
C2NetCalendars 2.1.2.17wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentCodeTwo
Liczba pobrań10 475
Data aktualizacji11 maj 2016
Rozmiar pliku8.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)