WindowsArchiwumProgramy archiwalneCA Anti-Virus Plus

CA Anti-Virus Plus2010

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CA Anti-Virus Plus 2010 (wcześniej znany pod nazwą eTrust EZ Antivirus) to oprogramowanie antywirusowe kierowane głownie do użytkowników domowych. Wbudowane funkcje pozwalają na podstawową ochronę komputera przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Program pozwala chronić dane oraz zawartość skrzynki pocztowej przed m.in. wirusami, robakami, trojanami itp., wykrywając zagrożenia na podstawie baz sygnatur, a także analizy heurystycznej. CA Anti-Virus Plus 2010 jest w dużym stopniu zautomatyzowany, co oznacza, że nie musimy martwić się o aktualizację czy też konfigurację poszczególnych elementów programu. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono podstawowe funkcje jak np. skaner na żądanie, potrafiący pracować w jednym z kilku trybów, obejmujących podczas działania różne obszary naszego komputera, a także kwarantanne, do której przenoszone są zainfekowane pliki.

Nowa wersja przynosi ze sobą przebudowany i bardziej intuicyjny interfejs graficzny (niestety niedostępny w polskiej wersji językowej), szereg zmian, mających na celu obniżenie ilości zużywanych zasobów systemowych, a także skuteczniejsze mechanizmy wykrywania ukrytych w systemie szkodników oraz funkcję samoczynnego skanowania nośników USB podłączanych do komputera.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.7114 ocen
Twoja ocena
ProducentCA, Inc.
Liczba pobrań93 603
Data aktualizacji5 cze 2010
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)