WindowsArchiwumProgramy archiwalneCA Personal Firewall

CA Personal Firewall2009 11.0.0.576

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CA Personal Firewall 2009 to zapora sieciowa firmy CA (znanej z produktów funkcjonujących niegdyś pod marką eTrust) przeznaczona do ochrony komputera przeciwko różnego rodzaju atakom czyhających na użytkowników PC korzystających z Internetu. Mogą to być między innymi hakerzy chcący uzyskać dostęp do komputera za pomocą szkodliwego oprogramowania jakim są np. konie trojańskie, robaki.

Skuteczność CA Personal Firewall zwiększają możliwości aplikacji nie ograniczające się tylko i wyłącznie do blokowania programów uruchomionych w systemie, ale również funkcje odpowiedzialne za blokowania wyskakujących reklam (pop-up, pop-under itp.), kontrolowanie plików cookies czy wyświetlanie informacji na temat bezpieczeństwa korzystania z włączonego procesu. Wykupując komercyjną licencję można go legalnie użytkować na maks. 3 komputerach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.07 ocen
Twoja ocena
ProducentCA, Inc.
Liczba pobrań11 329
Data aktualizacji24 kwi 2009
Rozmiar pliku41.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)