bECluEUl

Cabri Geometry II Plus1.4.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cabri to niezwykle popularny i ceniony program wspomagającynauczanie przede wszystkim geometrii euklidesowej i analitycznej,ale też elementów fizyki (mechanika, optyka, kinematyka,astronomia) i innych dziedzin, które powiązane są w określonymstopniu z pojęciem ruchu.

bECluEUn

Posiada wbudowany układ współrzędnychwraz ze skalowalnymi osiami współrzędnych oraz kalkulatorpozwalający na przeprowadzanie podstawowych obliczeń algebraicznychbądź funkcyjnych. Wersja II Plus zastępuje poprzednią wersję IIprogramu i posiada w stosunku do niej szereg ulepszeń - m.in.powiększone i bardziej czytelne menu użytkownika, zmodyfikowanysposób kreślenia linii prostych, zwiększony zakres dostępnychkolorów, kontekstowe menu i możliwość dołączania rysunków lubzdjęć.

Uwaga!

Aby uzyskać polskojęzyczny interfejs należy w menu Optionswybrać Language i otworzyć plik Polish.cgl

Udostępnij
Cabri Geometry II Plus 1.4.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena:
ProducentCabrilog SAS
Liczba pobrań40 791
Data aktualizacji12 wrz 2011
Rozmiar pliku57.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECluEVj