WindowsFirmaProgramy branżoweCafeTran Espresso
CafeTran Espresso ikona

CafeTran Espresso2017013001

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CafeTran Espresso to zaawansowany program dla tłumaczy (oprogramowanie typu CAT), który pozwala na automatyczne tłumaczenie tekstów na podstawie wielu źródeł, w tym własnej bazy, podpowiedzi Google’a, Binga oraz Linguee.

Cechą wyróżniającą aplikację jest opcja dzielenia tłumaczonych dokumentów na fragmenty, zgodnie z preferencjami użytkownika: według paragrafów, linii, zdań lub własnych znaczników. Dodatkowym atutem są oddzielne glosariusze dla każdego z projektów, dzięki którym możliwe jest wygodne gromadzenie definicji pojęć, które często będą wykorzystywane w tłumaczeniu.

Chociaż program można wykorzystać do tłumaczenia pojedynczych słów lub zdań, z uwagi na wiele opcji związanych z dłuższymi publikacjami, prawdopodobnie lepiej sprawdzi się w roli tłumacza całych artykułów lub dokumentów. Aplikacja potrafi otwierać większość popularnych formatów plików, w tym TXT oraz dokumenty pakietu Microsoft Office, LibreOffice, pliki PDF, AutoCAD-a i nie tylko. Można również tłumaczyć teksty zaczytane wprost z systemowego schowka.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań216
Data aktualizacji31 sty 2017
Rozmiar pliku18.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CafeTran Espresso ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)