Cal: Any.Do Calendar ikona

Cal: Any.Do Calendar1.1.7

AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaCal: Any.Do Calendar
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cal: Any.Do Calendar to aplikacja kalendarza na smartfony i tablety z Androidem, stworzona przez popularnej aplikacji do zarządzania zadaniami Any.Do.

Trzeba przyznać, że kalendarz od Any.Do jest bardzo ładnym narzędziem. Twórcy aplikacji wyposażyli ją w świetne, ładne dla oka tła w widoku każdego dnia, a codziennie tło jest inne. Zobaczymy na nim rozmaite grafiki oraz zdjęcia artystów, co dodaje aplikacji ciekawego charakteru. Warto dodać, że do wyboru mamy widok dnia lub miesiąca.

Cal: Any.Do Calendar współpracuje z Kalendarzem Google lub tymi działającymi w trybie Exchange, aktualizując zmiany oraz powiadomienia w trybie push. Pozwala też połączyć wyświetlane informacje z zadaniami zapisanymi w aplikacji Any.Do, co tworzy kompleksowy obraz dnia dla każdego użytkownika. Program ma wbudowane opcje nawigacji do miejsc, w których odbywamy spotkania, bazujące na Mapach Google, można też zintegrować z kalendarzem aplikację Uber.

Drobną, ale ciekawą funkcją, jest możliwość zintegrowania aplikacji z kontem na Facebooku. Po wykonaniu takiego kroku, Cal będzie wyświetlał powiadomienia o urodzinach naszych znajomych na Facebooku.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentAny.Do
Liczba pobrań132
Data aktualizacji24 lut 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Cal: Any.Do Calendar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)