WindowsDomOrganizery osobisteCalendarscope
Calendarscope ikona

Calendarscope12.5.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Calendarscope to wirtualny kalendarz z wieloma zróżnicowanymi opcjami, stworzony z myślą o osobach, które poszukują narzędzia ułatwiającego planowanie wydarzeń nie tylko w codziennej pracy, ale również w domu.

W kalendarzu Calendarscope możemy umieścić informacje o nadchodzących spotkaniach z klientami, urodzinach czy imieninach członków rodziny bądź znajomych, a także imprezach okolicznościowych i wielu innych zdarzeniach, o których nie powinniśmy zapomnieć. Program dzieli zadania na aktywne, zaległe, ukończone i pozostałe, a także zawiera możliwość dzielenia "tasków" na kategorie.

Aplikacja umożliwia bezproblemowe przeglądanie zapisanych danych – możemy zapoznać się ze wszystkimi wpisami na dany dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok i przenosić je na inny termin korzystając z techniki "przeciągnij i upuść".

Calendarscope pozwala na wprowadzenie jednego lub kilku powtarzających się zdarzeń, a także oferuje funkcję ustawienia przypomnień. Istnieje możliwość dostosowania ich do własnych preferencji np. poprzez wyróżnienie danego wydarzenia dowolnym kolorem czy też użycie innej czcionki.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 276
Data aktualizacji20 wrz 2023
Rozmiar pliku7.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Calendarscope ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)