AndroidGryStrategiczneCall of Duty: Heroes
Call of Duty: Heroes ikona

Call of Duty: Heroes4.9.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Call of Duty: Heroes należy do popularnej na urządzeniach mobilnych grupy prostych strategii ekonomicznych. Gra dzieli się na dwa etapy główne: rozwój naszej bazy wraz zapleczem ekonomiczno-militarnym oraz atak na bazy przeciwnika.

Nikt kto grał w podobne tytuły nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem zasad w Call of Duty: Heroes. W zabawę wprowadza nas krótki samouczek. Jest obowiązkowy, dzięki czemu możemy poznać kilka zmian i nowości, które minimalnie odróżniają ją od pozostałych. Jak wskazuje nam tytuł, ważną rolę w Call of Duty: Heroes odgrywają bohaterowie. Są to znane postaci z serii Call of Duty. Ich umiejętności specjalne potrafią znacząco pomóc w walce, dodatkowo tylko nad nimi mamy pełną kontrolę podczas ataku.

Gra oferuje aż 3 tryby rozgrywki w tym rozbudowaną kampanię oraz dwie możliwości rywalizacji z żywym przeciwnikiem. Nie zabrakło elementów społecznościowych, rankingów i tworzenia sojuszy. Activision wie jak ważne są to elementy, oddaje w nasze ręce sporo statystyk i mechanizmów współpracy z innymi graczami.

Kolejną stałą cechą gier tego typu są mikropłatności. Tu nie jest inaczej. Albo zdecydujemy się płacić prawdziwą gotówką, albo musimy się liczyć z czekaniem na produkcję każdego elementu. To jednak nie oznacza, że Call of Duty: Heroes będzie niegrywalne.

Pozytywnie zaskakuje wykonanie gry. Grafika jest w pełni 3D. Kamerę możemy dowolnie przybliżać oraz obracać o 360 stopni. Do klimatu całości bardzo dobrze pasuje oprawa audio. Call of Duty: Heroes to pozycja warta polecenie każdemu miłośnikowi gier z tego gatunku. Wprowadza kilka ciekawych pomysłów, dodatkowo jest dobrze wykonana.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań684
Data aktualizacji21 sie 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Call of Duty: Heroes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)