iOSZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieCalorie Counter by FatSecret
Calorie Counter by FatSecret ikona

Calorie Counter by FatSecret

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FatSecret Licznik Kalorii to aplikacja stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy chcą lepiej kontrolować swoją wagą. Dzięki rozbudowanym narzędziom rejestrowania posiłków jak i aktywności fizycznych pozwala lepiej rozeznać pochłonięte i spalone kalorie.

Aby skorzystać z możliwości FatSecret Licznik Kalorii należy z poziomu aplikacji założyć konto. Niestety nie da się pominąć tego kroku. Następnie odpowiadamy na kilka pytań odnośnie naszej wagi, codziennego wysiłku oraz tego co chcemy osiągnąć przy pomocy aplikacji. Dopiero po tym wszystkim możemy przystąpić do jej używania.

Główną rolą FatSecret jest pomoc w obliczaniu spożytych kalorii. Aby jak najlepiej określić tę wartość aplikacja zawiera sporą bazę znanych produktów żywnościowych. Zjadłeś właśnie serek? Wystarczy wpisać go w wyszukiwarce, a ta pomoże znaleźć nam konkretny gatunek.Stołujesz się w znanej restauracji albo sieci fast foodów? Tu również możesz liczyć na pomoc FatSecret. Wybierz odpowiedni lokal, następnie potrawę, a liczba kalorii zostanie dodana do naszego dziennika. Dodatkowo poznamy informacje o pozostałym składzie zjadanego produktu, tłuszczach, węglowodanach, białku itp.

Podobnie działa mechanizm obliczania ćwiczeń, z listy popularnych wybieramy aktywności fizyczne i dodaje je do naszego planu dnia. Dzięki temu o wiele łatwiej kontrolować nie tylko to co jemy, ale i jaki tryb życia prowadzimy. Wszystkie informacje są prezentowane w formie podsumowań i odnoszą się do określonych wcześniej celów. Mamy do nich dostęp nie tylko z poziomu aplikacji, ale i strony www. FatSecret Licznik Kalorii dostępny jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFatSecret
Liczba pobrań189
Data aktualizacji26 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Calorie Counter by FatSecret ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)