iOSZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieCalorie Counter PRO by MyNetDiary - with Food Diary for Diet and Weight Loss
Calorie Counter PRO by MyNetDiary - with Food Diary for Diet and Weight Loss ikona

Calorie Counter PRO by MyNetDiary - with Food Diary for Diet and Weight Loss9.1

  • Slider item
  • Slider item

Calorie Counter PRO by MyNetDiary to program służący do nadzorowania diety i monitorowania postępów w odchudzaniu. Obok możliwości czysto analitycznych, aplikacja pozwala też wyznaczyć cel odbywanej diety, czyli wagę, którą chcemy osiągnąć.

Podobnie jak inne programy tego typu, Calorie Counter PRO by MyNetDiary po zainstalowaniu wymaga podania danych o wieku, wzroście, wadze, płci i aktywności fizycznej użytkownika. Bazując na tych informacjach, aplikacja pozwala wyznaczyć cel diety, np. zgubić 7 zbędnych kilogramów w nieco ponad kwartał. Wyznacza też dzienny limit spożywanych kalorii oraz strukturę diety: na tłuszcze, węglowodany i białka. W wersji premium w programie można też ustawić powiadomienia dotyczące pory na śniadanie, drugie śniadanie, obiad i kolację. Zapewnia też narzędzia do planowania odchudzania i możliwość połączenia konta w usłudze z Withings, Jawbone, Fitbitem oraz Garminem.

Aplikacja Calorie Counter PRO by MyNetDiary jest dostępna tylko w języku angielskim i kosztuje ok. 4 dolary.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMyNetDiary
Liczba pobrań64
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Calorie Counter PRO by MyNetDiary - with Food Diary for Diet and Weight Loss ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)