iOSZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieCalorie Counter & Weight Loss, by SparkPeople
Calorie Counter & Weight Loss, by SparkPeople ikona

Calorie Counter & Weight Loss, by SparkPeopleversion 4.26

  • Slider item
  • Slider item

Calorie Counter & Weight Loss to aplikacja globalnej społeczności SparkPeople, służąca do monitorowania spożywanych posiłków i aktywności fizycznej. Program pomaga też w spalaniu zbędnych kilogramów, ustalając dzienne oraz tygodniowe limity oraz pozwalając wybrać cel dietetyczny do osiągnięcia.

Aby skorzystać z aplikacji Calorie Counter & Weight Loss, trzeba zalogować się za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku. Później należy podać informacje o aktywności fizycznej, wadze i wzroście, a następnie o celu dietetycznym, który chcemy osiągnąć. Do wyboru mamy utratę jednego lub dwóch funtów tygodniowo, a także utrzymanie aktualnej wagi. Po podaniu tych informacji, aplikacja szacuje optymalną dzienną liczbę kalorii i szacowaną liczbę kalorii, których powiniśmy się pozbyć w ciągu każdego tygodnia.

Korzystając z aplikacji, należy ręcznie dodawać informacje o spożytych posiłkach. Program informujemy także o odbytych treningach oraz o ilości wypitej wody. To wszystko złoży się na codzienny spis pokarmowo-treningowy, na podstawie którego zobaczymy, jak się odżywiamy i ile kilogramów gubimy.

Calorie Counter & Weight Loss to także globalna społeczność Spark People, której członkowie opisują m.in. swoje diety i walkę o to, by pozbyć się nadmiaru kilogramów. Można też poznać ich porady lub nawiązać rozmowę z konkretną osobą. W aplikacji znajdziemy też porady trenerów dotyczące m.in. ćwiczeń i sposobów na znalezienie motywacji do treningów.

Aplikacja Calorie Counter & Weight Loss jest dostępna tylko w języku angielskim.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSparkPeople
Liczba pobrań81
Data aktualizacji31 lip 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Calorie Counter & Weight Loss, by SparkPeople ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)