AndroidBiuro i firmaSkanowanie i OCRCamCard Free - Business Card R
CamCard Free - Business Card R ikona

CamCard Free - Business Card R7.70.7.20240409

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CamCard to kolejny członek popularnej serii aplikacji do skanowania treści. Jak wskazuje jej nazwa, skupia się na przechwytywaniu danych z wizytówek.

Przy pierwszym uruchomieniu program poprosi nas o zalogowanie się na konto, bądź też założenie nowego. Jest możliwe korzystanie z programu z pominięciem tego kroku. Posiadanie konta odblokowuje dodatkowe opcje, pozwala również synchronizować nasze dane pomiędzy urządzeniami.

Podstawowym zadaniem CamCard jest skanowanie wizytówek. Niestety choć aplikacja posiada w pełni spolszczony interfejs, nie wspiera języka polskiego podczas rozpoznawania treści. Oznacza to problemy w przypadku polskich znaków. To jednak jedyne utrudnienie, dodatkowo dane te możemy przed zapisaniem modyfikować. Wspierane są prawie wszystkie konta i aplikacje z kontaktami powiązane z telefonem.

CamCard posiada również opcje społecznościowe, dzięki którym możemy nawiązywać dodatkowe kontakty i wymieniać się wizytówkami. Skuteczność działania aplikacji w dużej mierze zależy również od możliwości aparatu i oświetlenia. Większość opcji dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań245
Data aktualizacji15 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna
CamCard Free - Business Card R ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)