AndroidGrafika i fotografiaRobienie zdjęćCamera51 - a smarter camera
Camera51 - a smarter camera ikona

Camera51 - a smarter camera1.1.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Camera 51 spełnia jedno, proste zadanie. Pomaga wybrać najlepszy kadr do tworzonego przez nas zdjęcia. To właśnie skupienie się na jednym elemencie oraz bardzo minimalistyczny interfejs, wyróżniają ją na tle dziesiątek innych pokrewnych aplikacji.

Przy pierwszym uruchomieniu programu przywita nas krótki poradnik opisujący za pomocą miłych dla oka grafik działanie aplikacji. Po zapoznaniu się z nim przechodzimy do widoku z kamery naszego urządzenia. Nie ma tu dodatkowych menu, ustawień, filtrów czy też ramek, a jedynie prosty z pozoru aparat.

Camera 51 pozwala nam przełączać się pomiędzy kamerami, ustawiać lampę, czy też przejść na tryb wideo. W ustawieniach możemy ustawić serwis społecznościowy do szybkiego udostępniania zdjęć czy też auto selfie. To co najważniejsze kryje się jednak w kodzie. Podczas gdy my ustawiamy ujęcie, aplikacja analizuje dane i pomaga wybrać najlepszy kadr. Podczas testów funkcja to sprawowała się bardzo dobrze.

W Camera 51 nie znajdziemy zbędnych wodotrysków, efektów i innych rozwiązań, które dają możliwość upiększenia zdjęć. Jej największa siłą jest minimalizm i dobrze działający algorytm, który pomaga w przypadku gdy mamy problemy z wybraniem dobrego kadru.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCamera51
Liczba pobrań400
Data aktualizacji2 cze 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Camera51 - a smarter camera ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)