MacOSMultimediaInne programy multimedialneCamMask

CamMask1.2.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CamMask to niekoniecznie przydatne, ale bardzo ciekawe narzędzie, które z pewnością uatrakcyjni typowe wideo rozmowy przeprowadzane za pośrednictwem znanych komunikatorów (np. Skype'a).

Aplikacja oferuje funkcję nakładania rozmaitych efektów specjalnych na obraz wyświetlanych za pomocą kamerki internetowej. Możliwe jest zatem zniekształcenie twarzy, dodawanie filtrów i obiektów animowanych, wprowadzanie efekty cząsteczkowe (ogień, fajerwerki, smog, wybuchy i inne), obramowanie obrazu czy zmiana tła (np. studio serwisu informacyjnego i sceny z filmu science-fiction). Wszystkie efekty można ze sobą łączyć, tworząc unikatowe kombinacje.

CamMask pozwala na wzbogacenie obrazu z kamerki internetowej poprzez umieszczenie daty i godziny, a także innych tekstów widocznych na ekranie. Umożliwia zmianę koloru tła i regulację natężenia wybranej barwy.

Narzędzie służy również do tworzenia snapshotów i rejestrowania obrazu. Wystarczy wcisnąć przycisk, by wykonać zrzut ekranu lub rozpocząć nagrywanie rozmowy, a następnie wygodnie udostępnić je za pośrednictwem serwisów takich jak YouTube czy Flickr.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań53
Data aktualizacji7 mar 2018
Rozmiar pliku32.25 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)