AndroidGryLogiczne i karcianeCandy Crush Friends Saga
Candy Crush Friends Saga ikona

Candy Crush Friends Saga3.11.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Candy Crush to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych w historii. Nowa odsłona, czyli Candy Crush Friends Saga, jest oczywiście produkcją, w której zabawa skupia się na połączeniu trzech takich samych elementów.

Zadaniem gracza w Candy Crush Friends Saga jest odnalezienie swoich przyjaciół rozrzuconych po całym Candy Kingdom, czyli Królestwie Cukierków. Będziemy więc musieli przejść setki nowych poziomów, a na naszym ekranie pojawią się nie tylko cukierki, ale inne smakołyki, w tym oczywiście czekolada i ciasteczka. Dopasowując obiekty widoczne na smartfonie bądź tablecie nie tylko zdobędziemy punkty. Gra pozwoli bowiem również na odblokowywanie nagród, postaci i kolekcjonerskich strojów.

Candy Crush Friends Saga nie bez powodu zawiera słowo „przyjaciele” w tytule, bo to właśnie nasi towarzysze pomogą nam w ukończeniu kolejnych etapów, a po każdym z nich zobaczymy tańczących bohaterów. Poza doskonale znanymi trybami rozgrywki znajdziemy tu zupełnie nowe opcje zabawy; w każdym zasady są oczywiście łatwe do zrozumienia, ale chcąc zdobyć jak najwięcej punktów trzeba wykazać się nie lada sprytem.

Warto wspomnieć, że w Candy Crush Friends Saga można grać także bez połączenia z internetem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKing
Liczba pobrań255
Data aktualizacji2 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Candy Crush Friends Saga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)