iOSGryLogiczne i karcianeCandy Crush Saga
Candy Crush Saga ikona

Candy Crush Saga1.264.0.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Candy Crush Saga i jej kolejne odsłony udowodniły, że z gatunku match-3 można zbudować naprawdę mocną i rozpoznawalną markę.

W mechanikę gry wprowadza nas interaktywny przewodnik rozłożony na kilka początkowych poziomów. Tłumaczy on jakie połączenia dają najlepszy efekt oraz jak korzystać z mocy specjalnych. Sporą zaletą gry jest dostępna ilość poziomów. Autorzy regularnie powiększają grę o nowe plansze.

Wraz z kolejnymi misjami odblokowujemy nowe zdolności i rodzaje zadań. Podstawowe dotyczą zazwyczaj zebrania konkretnej ilości punktów przy ograniczonym zasobie ruchów. Poziom trudności rośnie bardzo szybko, co w późniejszych etapach oznacz sięganie po mikropłatności, bądź też pomoc znajomych. To właśnie integracja z Facebookiem jest jedną z przyczyn sukcesu gry. Im więcej znajomych uda nam się wciągnąć do zabawy, tym mniej będziemy musieli polegać na mikropłatnościach. Dodatkowo dochodzi element rywalizacji na punkty.

Od strony technicznej Candy Crush Saga prezentuje się przeciętnie. Ma to jednak swoje mocne strony.Gra chodzi płynnie nawet na słabszych urządzeniach, przy okazji nie zajmuje zbyt wiele miejsca Jeżeli lubicie bejeweledy i często integrujecie gry z Facebookiem Candy Crush Saga zapewni wam sporo godzin dobrej zabawy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKing
Liczba pobrań248
Data aktualizacji25 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Candy Crush Saga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)