Candy Crush Soda Saga ikona

Candy Crush Soda Saga

iOSGryLogiczne i karcianeCandy Crush Soda Saga
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Candy Crush Soda Saga to kolejna kontynuacja kultowej serii Candy Crush Saga. Gra bazuje na popularny mechanizmie match-3 wypromowanym przez takie tytuły jak Bejeweld.

Gra w każdym możliwym aspekcie nawiązuje do swoich poprzedniczek. Otrzymujemy jeszcze więcej tego samego. Zmianom uległy drobne elementy rozgrywki, przykładowo nowe cukierki pojawiają się tym razem od dołu planszy, ale główny trzon zabawy to dalej stary, dobry Candy Crush Saga.

W grze czeka na nas 140 poziomów, nowe bonusy i wzmocnienia, a także poprawiona szata graficzna. Niestety wzorem pierwowzoru otrzymujemy również ścianę mikropłatności. W pewnym momencie albo zdecydujemy się płacić za dodatkowe życia, albo czekają nas ciągłe przerwy w oczekiwaniu na jego regenerację. Pomocą mogą okazać się znajomi, ale to wymaga integracji z serwisem Facebook i spamowania ich prośbami.

Od strony technicznej ciężko coś Candy Crush Soda Saga zarzucić. Jest ładnie, kolorowo, cukierkowo i widowiskowo. Jeżeli poprzednie części przypadły CI do gustu, przy tej będziesz bawił się równie dobrze. W innym przypadku nie warto rozejrzeć się z a innymi tytułami.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKing
Liczba pobrań316
Data aktualizacji19 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Candy Crush Soda Saga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)