iOSGryLogiczne i karcianeCandy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga ikona

Candy Crush Soda Saga1.255.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Candy Crush Soda Saga to kolejna kontynuacja kultowej serii Candy Crush Saga. Gra bazuje na popularny mechanizmie match-3 wypromowanym przez takie tytuły jak Bejeweld.

Gra w każdym możliwym aspekcie nawiązuje do swoich poprzedniczek. Otrzymujemy jeszcze więcej tego samego. Zmianom uległy drobne elementy rozgrywki, przykładowo nowe cukierki pojawiają się tym razem od dołu planszy, ale główny trzon zabawy to dalej stary, dobry Candy Crush Saga.

W grze czeka na nas 140 poziomów, nowe bonusy i wzmocnienia, a także poprawiona szata graficzna. Niestety wzorem pierwowzoru otrzymujemy również ścianę mikropłatności. W pewnym momencie albo zdecydujemy się płacić za dodatkowe życia, albo czekają nas ciągłe przerwy w oczekiwaniu na jego regenerację. Pomocą mogą okazać się znajomi, ale to wymaga integracji z serwisem Facebook i spamowania ich prośbami.

Od strony technicznej ciężko coś Candy Crush Soda Saga zarzucić. Jest ładnie, kolorowo, cukierkowo i widowiskowo. Jeżeli poprzednie części przypadły CI do gustu, przy tej będziesz bawił się równie dobrze. W innym przypadku nie warto rozejrzeć się z a innymi tytułami.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKing
Liczba pobrań333
Data aktualizacji2 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Candy Crush Soda Saga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)