Canvas ikona

Canvas15.5.1770

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Canvas to kompleksowe oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych i efektownych elementów graficznych, animacji, prezentacji, map oraz ilustracji, który kładzie nacisk na precyzję.

Canvas stanowi doskonałe narzędzie dla inżynierów, naukowców, grafików i innych specjalistów, którym zależy na tworzeniu przyciągających oko publikacji o charakterze technicznym, planów czy prezentacji. Program pozwala na tworzenie zarówno specjalistycznych ilustracji technicznych do umieszczenia w większych projektach, jak i profesjonalnych dokumentów gotowych do druku lub publikacji jako strony Internetowe dzięki narzędziom pozwalającym na kontrolę układu strony i typograficznym. Canvas umożliwia też modelowanie obiektów trójwymiarowych oraz wspomaga przy projektowaniu i tworzeniu projektów w aplikacjach CAD, ktorych pliki jest w stanie importować. Program oferuje możliwość importowania i szybkiego łączenia także innych elementów (teksty, animacje, zdjęcia), tworząc przy tym profesjonalny, gotowy do publikacji dokument. Oprócz tego posiada przydatne, podobne do tych znanych z pakietów CAD narzędzia do precyzyjnego rysowania elementów i ilustracji technicznych, a także tworzenia schematów blokowych oraz dynamicznych wykresów i tabel.

Warto również zwrócić uwagę na możliwości programu w zakresie kartografii, które zapewnia moduł GIS. Program ma możliwość importu specjalistycznych danych zapisanych w powszechnie stosowanych w tej dziedzinie formatach (specjalnie przygotowane bitmapy, SHP, E00, RT1, SDTS, pliki tekstowe Garmina itp.), dobór odpowiednich jednostek i parametrów wizualizacji.

Interfejs programu i układ poszczególnych narzędzi pracy może przysporzyć sporo kłopotów początkującym użytkownikom. Na szczęście znajdziemy w nim wbudowanego asystenta, który pomoże nam przy projektowaniu rysunków i wyszukiwaniu ukrytych funkcji i niezbędnych narzędzi.

Uwaga!

  • Program Canvas dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 31 dni darmowego użytkowania.
  • Po zainstalowaniu aplikacji, należy dokonać bezpłatnej rejestracji i wpisać odpowiedni kod uprzednio otrzymany drogą elektroniczną.
Udostępnij
Canvas 15.5.1770wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.06 ocen
Liczba pobrań12 752
Data aktualizacji14 kwi 2014
Rozmiar pliku147.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Canvas ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)