WindowsGrafikaSkład publikacji DTPCanvas
Canvas ikona

Canvas15.5.1770

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Canvas to kompleksowe oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych i efektownych elementów graficznych, animacji, prezentacji, map oraz ilustracji, który kładzie nacisk na precyzję.

Canvas stanowi doskonałe narzędzie dla inżynierów, naukowców, grafików i innych specjalistów, którym zależy na tworzeniu przyciągających oko publikacji o charakterze technicznym, planów czy prezentacji. Program pozwala na tworzenie zarówno specjalistycznych ilustracji technicznych do umieszczenia w większych projektach, jak i profesjonalnych dokumentów gotowych do druku lub publikacji jako strony Internetowe dzięki narzędziom pozwalającym na kontrolę układu strony i typograficznym. Canvas umożliwia też modelowanie obiektów trójwymiarowych oraz wspomaga przy projektowaniu i tworzeniu projektów w aplikacjach CAD, ktorych pliki jest w stanie importować. Program oferuje możliwość importowania i szybkiego łączenia także innych elementów (teksty, animacje, zdjęcia), tworząc przy tym profesjonalny, gotowy do publikacji dokument. Oprócz tego posiada przydatne, podobne do tych znanych z pakietów CAD narzędzia do precyzyjnego rysowania elementów i ilustracji technicznych, a także tworzenia schematów blokowych oraz dynamicznych wykresów i tabel.

Warto również zwrócić uwagę na możliwości programu w zakresie kartografii, które zapewnia moduł GIS. Program ma możliwość importu specjalistycznych danych zapisanych w powszechnie stosowanych w tej dziedzinie formatach (specjalnie przygotowane bitmapy, SHP, E00, RT1, SDTS, pliki tekstowe Garmina itp.), dobór odpowiednich jednostek i parametrów wizualizacji.

Interfejs programu i układ poszczególnych narzędzi pracy może przysporzyć sporo kłopotów początkującym użytkownikom. Na szczęście znajdziemy w nim wbudowanego asystenta, który pomoże nam przy projektowaniu rysunków i wyszukiwaniu ukrytych funkcji i niezbędnych narzędzi.

Uwaga!

  • Program Canvas dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 31 dni darmowego użytkowania.
  • Po zainstalowaniu aplikacji, należy dokonać bezpłatnej rejestracji i wpisać odpowiedni kod uprzednio otrzymany drogą elektroniczną.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.06 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań13 035
Data aktualizacji14 kwi 2014
Rozmiar pliku147.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Canvas ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)