Capcom stworzył kolekcję ubrań z Devil May Cry 5. Za płaszcz bohatera zapłacimy 30 tys. zł

Capcom stworzył kolekcję ubrań z Devil May Cry 5. Za płaszcz bohatera zapłacimy 30 tys. zł22.10.2018 14:32
Źródło: Capcom
Źródło: Capcom

Capcom, japoński producent i wydawca gier komputerowych, wyraźnie usiłuje wsławić się kontrowersyjnymi przedsięwzięciami zarobkowymi. Najpierw Azjaci podjęli decyzję o wprowadzeniu do Devil May Cry 5 mikropłatności, pomimo braku trybu wieloosobowego, a teraz ten sam tytuł staje się motywem przewodnim dla kolekcji ubrań. Piekielnie drogich ubrań – dodam.

Linia obejmuje trzy płaszcze, będące replikami odzienia bohaterów gry – Dantego, Nero i V. Ich ceny wynoszą, odpowiednio: 900, 750 i 600 tys. jenów japońskich. Przeliczając na złotówki, za najdroższy strój trzeba na dzień dzisiejszy wyłożyć dokładnie 30 128,95 zł.

Płaszcz Dantego. Źródło: Capcom
Płaszcz Dantego. Źródło: Capcom

Wprawdzie płaszcze są ponoć szyte ręcznie, a do ich produkcji służy najwyższej jakości skóra naturalna, ale przyznajcie, tak kosmicznych cen nie powstydziliby się nawet włoscy potentaci branży mody. Nawet analogiczne produkty z logo Emporio Armani czy Bottega Venta są przeważnie trzykrotnie tańsze. Oj, mają werwę ci Japończycy.

I choć do każdego egzemplarza dorzucony jest gratis w postaci kopii gry Devil May Cry 5 na PS4 lub Xboksa One, to jednak ciężko nie ulec wrażeniu, że ktoś tu po prostu zwariował.

No dobrze, dla mniej majętnych deweloper przewidział dodatkowo koszulę z krótkim rękawem w cenie 7 222 jenów, czyli 241,77 zł. Tym razem już bez gratisowej gry. To jednak nie zmienia ogólnego wrażenia, że ktoś tu naprawdę solidnie przesadził.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)