Car Mechanic Simulator 2015

Strona głównaWindowsGrySymulatoryCar Mechanic Simulator 2015
zabezpiecz pobieranie
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Car Mechanic Simulator 2015 to, jak już sama nazwa wskazuje, symulator mechanika samochodowego, który posiada własny wirtualny warsztat napraw. Chociaż oczywiście w imię lepszej zabawy poszczególne mechanizmy aut nie zostały w stu procentach odwzorowane, tak jednak gra pozwala nabyć podstawową wiedzę na temat działania poszczególnych elementów. Innymi słowy, można się tutaj całkiem dużo nauczyć.

Rozgrywka ukazana jest z oczu bohatera. Pierwsze zadanie to odebranie telefonu na biurku, a tym samym zdecydowanie się na kolejne zlecenie. Zadania generowane są losowo, jednym więc razem chodzić będzie o wymianę klocków hamulcowych, a innym o zdemontowanie silnika, aby sprawdzić, czemu nie chodzi równo. Pojazdy składają się w naprawdę wielu części, które można zdjąć, naprawić, założyć na nowo czy wymienić.

Z każdą kolejną naprawą mechanik zyskuje doświadczenie i może się podejmować coraz trudniejszych wyzwań. Później telefon dzwoni praktycznie cały czas, więc mając już na głowie jedno auto trzeba szacować czas potrzebny na jego zrobienie, co często oznacza odrzucenie kolejnego zlecenia. Do dyspozycji bohatera oddano cały szereg przydatnych mu w fachu narzędzi, od zestawu odpowiednich kluczy, służących do odkręcania setek różnorodnych śrub, po podręczny komputer diagnostyczny.

Pieniądze z domkniętych zleceń przyjdzie pożytkować na rozwój warsztatu, zakup potrzebnego wyposażenia czy po prostu elementów dekoracyjnych. Nic nie stoi również na przeszkodzie poszukać na aukcjach mocno zdezelowanych lub powypadkowych samochodów, aby podjąć się ich naprawy i zarobić na sprzedaży sprawnego już auta. Przy tym wszystkim przyda się dobra pamięć, ponieważ poszczególne wozy składają się z setek drobnych elementów. Przecież wypada wszystko potem poskładać do kupy.

Minimalne wymagania systemowe:

 • Procesor Intel Core i3 3.1 GHz lub AMD Phenom II X3 2.8 GHz
 • 4 GB RAM
 • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6870
 • 10 GB wolnego miejsca na dysku

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna daje przedsmak tego, co w pełnej grze czeka fanów grzebania pod maską aut. Przede wszystkim oddany tu zostaje do dyspozycji rozbudowany samouczek, wprowadzający gracza w zasady rządzące grą, pozwalający oswoić się ze sterowaniem oraz kilkoma podstawowymi zleceniami.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentRed Dot Games
Liczba pobrań10 451
Data aktualizacji5 paź 2015
Rozmiar pliku1938.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)