WindowsNarzędziaZarządzanie sterownikamiCarambis Driver Updater
Carambis Driver Updater ikona

Carambis Driver Updater2.6.1.2357

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Carambis Driver Updater to mało popularne, ale godne uwagi narzędzie do aktualizacji sterowników urządzeń w systemie Windows. Z jego poziomu zainstalujemy najnowsze oprogramowanie do wszystkich komponentów sprzętowych zamontowanych w naszym komputerze.

Aplikacja nie odbiega znacząco od rozwiązań, do jakich zdążyły przyzwyczaić nas inne narzędzia tego typu. Standardowo po uruchomieniu programu przeprowadzana jest analiza zamontowanych w komputerze podzespołów i zainstalowanych dla nich w systemie sterowników, a następnie porównywane są one z odpowiednimi pozycjami w zewnętrznej bazie producenta. W rezultacie tego wyświetlana jest lista przestarzałych sterowników wraz z priorytetem aktualizacji.

To czym z pewnością wyróżnia się Carambis Driver Updater na tle konkurencji jest opcja wyboru wersji sterownika, który chcielibyśmy zainstalować. Narzędzie proponuje aktualizację sterownika do najnowszej dostępnej edycji, jednak możliwa jest również jego instalacja w każdej wersji wydanej po tej, którą mamy zainstalowaną w systemie. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć wiele problemów, jeśli np. wiemy, że najnowsza wersja sterownika nie działa poprawnie z posiadanym przez nas sprzętem.

Aktualnie Carambis Driver Updater opiera swoje działanie na liczącej ponad 230 tys. pozycji bazie sterowników. Znaleźć wśród nich można oprogramowanie dla sprzętu ponad 1000 producentów - w tym kart graficznych i dźwiękowych, monitorów, chipsetów, różnego typu kontrolerów, kamerek internetowych oraz wielu innych podzespołów.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu daje jedynie możliwość sprawdzenia czy dla zamontowanych w komputerze podzespołów są dostępne nowsze wersje sterowników. Nie jest natomiast możliwe ich pobranie i instalacja.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 156
Data aktualizacji17 sie 2022
Rozmiar pliku2.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Carambis Driver Updater ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)