bEKLnOPp
Card Dungeon ikona

Card Dungeon

Strona głównaiOSGryRPG i MMOCard Dungeon
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gra RPG która zasadami i wykonaniem nawiązuje do klasycznych karcianych i planszowych gier RPG. Robi to z lekkim przymrożeniem oka, dzięki czemu jest bardziej przystępna dla nowych graczy.

bEKLnOPr

Przygodę rozpoczynamy standardowo od stworzenia swojego bohatera. Przy pierwszym podejściu nie mamy jednak zbyt dużego wyboru. Dostępny jest jedynie wojownik oraz jedna karta umiejętności. Wraz z zabawą odblokujemy kolejnych bohaterów oraz zdolności początkowe. Będzie to jednak możliwe dopiero po naszej śmierci. Card Dungeon to jedna z tych gier, które mobilizują do jeszcze jednego podejścia, jeszcze jednej próby.

Podziemia choć są trójwymiarowe przemierzamy jako dwuwymiarowa figurka z papieru. Podobnie wyglądają nasi przeciwnicy. Planszę możemy dowolnie obracać co pomaga w orientacji zwłaszcza na urządzeniach z mniejszym ekranem. Nasz bohater posiada 3 zdolności specjalne, które są przedstawione w formie kart. Choć podczas zabawy odnajdziemy wiele innych kart, to przy sobie możemy mieć jedynie 3. Oznacza to ciągłe wybory tego z jakich zdolności chcemy korzystać. Przy potworach oraz w skrzyniach możemy natrafić także na eliksiry oraz nowy ekwipunek. Z każdego rodzaju możemy mieć tylko jeden przedmiot.

Ciekawym dodatkiem jest możliwość udostępnienia naszej gry innym. Card Dungeon korzysta z serwisu everyplay.com, do którego możemy przesłać naszą ostatnią grę, a następie podzielić się linkiem do filmu ze znajomymi. Bardzo dobrze prezentuje się oprawa muzyczna. Połączenie tradycyjnych dla RPG dźwięków z nowoczesnymi brzmieniami wpisuje się w klimat całości. Niestety Card Dungeon nie posiada darmowej wersji testowej.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań43
Data aktualizacji5 sie 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Card Dungeon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKLnOQn