CareUEyes2.1.10.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

CareUEyes to niewielka, ale przydatna aplikacja dla osób, które spędzają dużo czasu przed monitorem.

CareUEyes zawiera filtr niebieskiego światła. Sprawia on, że kolory są cieplejsze, a oczy nie meczą się tak, jak podczas zwykłego korzystania z ekranu. Użytkownik ma możliwość dostosowywania sposobu wyświetlania kolorów do własnych preferencji, w tym między innymi jasności czy temperatury kolorów, by dopasować je do warunków panujących w pomieszczeniu i potrzeb użytkownika. Wśród dostępnych trybów znajdziemy nie tylko normalny, ale także gra, biuro czy noc.

Co ważne, CareUEyes oddaje do dyspozycji możliwość zdefiniowania przerw, które są bardzo ważne i potrzebne dla naszych oczu. Program poinformuje nas, kiedy należy odejść od biurka i chwilę odpocząć. Standardowe ustawienie przewiduje trzyminutową pauzę co 45 minut, ale czas ten można ustawić dowolnie w zależności od potrzeb.

Udostępnij
CareUEyes 2.1.10.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Producentcare-eyes
Liczba pobrań513
Data aktualizacji13 sty 2022
Rozmiar pliku4.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)