WindowsFirmaProgramy branżoweCarneto Light
Carneto Light ikona

Carneto Light1.0.0.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Carneto Light to nowoczesny i elastyczny program do obsługi karnetów oraz kart stałego klienta.

Carneto Light umożliwia sprzedaż karnetów jednokrotnego i wielokrotnego użytku zapisanych na karcie danego klienta. W ten sposób idealnie się nadaje do pracy w następujących punktach usługowych: siłownie, myjnie samochodowe, szkoły tańca, kluby fitness, salony solarium i masażu oraz różne obiekty sportowo – rekreacyjne.

Korzystając z oprogramowania możemy zakładać i prowadzić własną bazę klientów, wraz z dodatkowymi zdjęciami, adresami i numerami telefonów. Carneto Light pozwala na przypisywanie karty dla stałego klienta w punkcie usługowym, a także umożliwia informowanie klientów o zmianach, nowych usługach i różnych promocjach.

Carneto Light oferuje możliwość zarządzania i rozliczania każdego klienta z dowolnej liczby jednostek – czasu, wizyty czy usługi. Aplikacja potrafi też zdefiniować wiele różnych karnetów, które różnią się ilością zapisanych jednostek (na przykład 50 min, 75 min czy 100 min). Oprócz tego może służyć do sprzedaży nowych karnetów, a także ich modyfikowaniu przy użyciu prostego edytora. Program możemy też rozbudowywać o dodatkowe moduły, które rozszerzą oferowaną funkcjonalność.

Uwaga!

  • Podczas instalacji i aktywacji programu, wymagany będzie podanie numeru identyfikacji podatkowej NIP.
  • Aby pobrać program i zainstalować go w systemie operacyjnym, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Dane wymagane do logowania się do aplikacji zostaną ujawnione podczas pobierania programu z oficjalnej strony producenta.
  • Carneto Light w porównaniu do wersji komercyjnej dostępny jest za darmo, ale posiada liczne ograniczenia w obsłudze karnetów (maksymalnie 20 kart), zakładaniu rezerwacji oraz podczas zarządzania bazą klientów .
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.852 oceny
Twoja ocena
ProducentSJ Software
Liczba pobrań3 608
Data aktualizacji29 lis 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Carneto Light ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)