CarotDAV ikona

CarotDAV1.16.0

WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowychCarotDAV
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CarotDAV to niewielka, ale bardzo użyteczna aplikacja kliencka, z poziomu której korzystać możemy z usług SkyDrive, Dropbox, GoogleDrive, Box oraz SugarSync, a także nawiązywać połączenie z dowolnym serwerem FTP, IMAP/IMAPS i WebDAV.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, a jego największą zaletą jest fakt, iż z jego poziomu możemy łączyć się z wieloma różnymi usługami oraz serwerami, na których gromadzimy swoje dane. Wszystkie połączenia z serwerami w chmurze są w pełni bezpieczne, a ich autoryzacja odbywa się po standardowym zalogowaniu się do danej usługi przez przeglądarkę. Dodatkowo dostęp do programu zabezpieczony może zostać hasłem.

CarotDAV jest złotym środkiem dla wszystkich tych, którzy korzystają z różnych usług wirtualnych dysków, a nawet posiadają w każdej z nich więcej niż jedno konto. Wszystkie one dostępne są na liście w głównym oknie narzędzie i połączenie z nimi inicjowane jest poprzez dwukrotne kliknięcie myszką. Program wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która dodatkowo usprawnia przenoszenie danych pomiędzy komputerem a zewnętrznym serwerem.

Program wspiera serwery proxy, pozwalając także użytkownikowi na import/eksport ustawień każdego ze zdefiniowanych wcześniej połączeń.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY - Dodatki - Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
Udostępnij
CarotDAV 1.16.0wersja stabilna (32-bit)
CarotDAVwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Twoja ocena
ProducentHobara Rei
Liczba pobrań2 709
Data aktualizacji6 gru 2021
Rozmiar pliku1.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CarotDAV ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)