iOSGryWyścigiCars: Fast as Lightning
Cars: Fast as Lightning ikona

Cars: Fast as Lightning1.3.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cars: Fast as Lightning to oficjalna gra oparta o animację Disneya. W naszym kraju znana jak Auta. Choć tytuł jest skierowany do młodszego odbiorcy, także starci gracze mogą przy nim spędzić kilka miłych chwil.

Zabawę w Cars: Fast as Lightning można podzielić na dwa etapy, wyścigi oraz część ekonomiczną. Ta pierwsza to czysta zręcznościówka. Polega no wciskaniu pedału gazu i puszczaniu go w odpowiednich momentach, a także wykonywaniu odpowiednich gestów na ekranie. O tym jaki gest i kiedy wykonać jesteśmy informowani podczas gry. Jakość wykonania zależy od naszego refleksu.

Znajdziemy tu także elementy gier ekonomicznych. Pomiędzy wyścigami możemy rozwijać tor o dodatkowe atrakcje, a także rozbudowywać pobliskie miasteczko. Dzięki temu zyskujemy więcej złota i możliwości ulepszenia naszego pojazdu. Niestety jak przystało na grę od Gameloftu, tytuł jest przesiąknięty mikropłatnościami. Oferuje nam dwie waluty, z czego jedna z nich (diamenty) jest bardzo ciężka do zdobycia. Choć początek gry zachęca do zabawy nagrodami i łatwością rozgrywki, to z czasem bez dodatkowych opłat naprawdę ciężko o płynną grę.

Na uwagę i pochwałę zasługuje oprawa graficzna. Przypomina nam to co znamy z kinowego czy też telewizyjnego ekranu. Cars: Fast as Lightning pełen jest fabularnych wstawek i dialogów, także same wyścigi wyglądają efektownie. Wersja na iOS jest najlepiej zoptymalizowaną edycją tej gry. Ze względu na wspomniane mikropłatności warto uważać z jej udostępnianiem naszym pociechom.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań1 161
Data aktualizacji21 wrz 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Cars: Fast as Lightning ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)