AndroidGryStrategiczneCastle Clash
Castle Clash ikona

Castle Clash3.7.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Witajcie w magicznych krainach, gdzie każdy każdemu łomot spuścić może... Castle Clash to gra strategiczna, oprawiona w klimatach fantasy, w której stajemy się władcą małego skrawka terenu. Jak potoczą się jego dalsze losy? Czy królestwo urośnie i przemieni się w krainę mlekiem i miodem płynącą, czy wpadnie w ręce wroga, zależy tylko od zdolności planowania gracza.</p.Na swoich skromnych ziemiach budujemy oczywiście różnego rodzaju konstrukcje, które zapewniają nam dopływ dwóch kluczowych zasobów gry: Many i Złota. Za surowce budujemy i wyposażamy wojsko i szykujemy się do podboju świata... nie zapominając o obronie naszego skromnego królestwa.

Jednostki wojskowe, z którymi mamy do czynienia w tej grze, ma różne specjalizacje ataku i po wystawieniu ich na pole walki dokonują oni ataków na swoje cele priorytetowe. Mogą to być: Budynki obronne, Budynki w ogóle lub Przeciwnicy. Osoby zaznajomione z gatunkiem wiedzą już, że niezwykle ważne jest posiadanie zróżnicowanej armii, aby móc spokojnie rozgromić wojska i zrównać z ziemią bazę przeciwnika w potyczce.

Poza zwykłymi wojskami, możemy też rekrutować do swoich szeregów najemnych Bohaterów. Każdego bohatera cechują różne specjalne umiejętności, jak i wartości bojowe. Płacić za nich można trzema dobrami, które zdobywamy w różnych obszarach gry: Shards (skorupy zdobywane podczas eksploracji podziemnych lochów), Honor Badges (plakietki zdobywane w trybie PVP Arena, gdzie pojedynkujemy się z innymi, co godzinę dostajemy także pewną liczbę HB za darmo), Crystal (kryształy dostępne za osiągnięcia oraz jako zakup w grze za prawdziwą walutę).

Gra, pomimo swojej prostoty, potrafi mocno wciągnąć i zabrać sporo czasu, ale też dać sporo satysfakcji. Jej twórcy chwalą się między innymi umieszczeniem jej w Top 10 najlepszych gier w Stanach Zjednoczonych oraz zdobyciem pierwszej pozycji w kategorii gier strategicznych w Play.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCastle Clash
Liczba pobrań5 333
Data aktualizacji17 cze 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Castle Clash ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)