bEaBvJrF
Castle of Illusion Starring Mickey Mouse ikona

Castle of Illusion Starring Mickey Mouse

Strona głównaiOSGryPlatformoweCastle of Illusion Starring Mickey Mouse
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Castle Of Illusion to nowe wydanie legendarnej platformówki z Segi Genesis. Gra miała swoją premierę najpierw na konsolach i komputerach PC, teraz trafiła także na urządzenia mobilne.

bEaBvJrH

Castle Of Illusion choć stara się być wierny swojemu pierwowzorowi, to tak naprawdę został stworzony od podstaw na nowo. W wersji mobilnej dodatkowo doczekał się wsparcia dla kontroli ekranem dotykowym. Ponieważ gra należy do gatunku platformówek, nie był to proces łatwy. Trzeba przyznać autorom iż wywiązali się z niego znakomicie. Komfort nie jest tak wygodny jak przy korzystaniu z pada, ale i tak pozwala na komfortową zabawę. W ustawieniach możemy je lekko edytować.

Rozgrywka to czysta esencja platformówek. Idealnie wyważone proporcje pomiędzy elementami zręcznościowymi, walką z przeciwnikami, a eksploracją i odnajdywaniem sekretów. Grafika jak i muzyka stoją na bardzo wysokim poziomie. Stworzone je z myślą o konsolach i PC.

Niestety Castle of Illusion Starring Mickey Mouse nie posiada darmowej wersji testowej, a pełna to wydatek blisko 9€. Gra jest tego warta, zwłaszcza jeżeli ktoś jest fanem gatunku. Inni mogą poczekać na promocje.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDisney
Liczba pobrań473
Data aktualizacji18 lut 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Castle of Illusion Starring Mickey Mouse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaBvJsm
bEaBvJsD