WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiCaustic
Caustic ikona

Caustic3.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Caustic to proste w obsłudze i dość rozbudowane narzędzie do tworzenia muzyki.

Program skierowany jest raczej do doświadczonych użytkowników, którzy docenią jego szybkość działania, a także przejrzysty interfejs. Caustic oddaje do dyspozycji nawet 14 rozmaitych narzędzi (instrumentów/syntezatorów) pozwalających na komponowanie cyfrowych utworów: Subsynth, PCMSynth, BassLine, BeatBox, PadSynth, 8BitSynth, Modular, Organ, Vocoder, FMSynth, KSSynth i SawSynth.

Uruchamiając Caustic po raz pierwszy zobaczymy na ekranie liczne samouczki (w języku angielskim), z którymi warto zapoznać się przed rozpoczęciem pracy nad swoim dziełem. Szukając dodatkowych informacji powinniśmy zajrzeć na YouTube, gdzie dostępne są przydatne tutoriale (odnośniki do tych materiałów znajdziemy w głównym oknie programu).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 378
Data aktualizacji13 cze 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Caustic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)