AndroidKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne komunikatoryCB Radio Chat
CB Radio Chat ikona

CB Radio Chat2.9.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CB Radio Chat jest prostym komunikatorem głosowym działającym na podobnej zasadzie co CB Radio.

Aplikację, w stosunku do typowego komunikatora głosowego czy też VoIP (takiego jak np. Skype), odróżnia to, że nie rozmawiamy z osobami z naszej listy kontaktów, a wybieramy kanały do rozmowy, czyli na zasadzie działania tradycyjnego CB Radio i chatów w sieci. Podczas przebywania na danym kanale mamy dostępną listę użytkowników tego kanału, jak i możliwość blokowania danego użytkownika, aby nie docierały wiadomości od takiej osoby. Oprócz standardowego nasłuchiwania i komunikowania się na ogólnym kanale możemy także wysyłać wiadomości prywatne, dzięki czemu możemy poprowadzić rozmowę w większym spokoju.

Aplikacja do pracy wymaga od nas zdefiniowania naszego pseudonimu - bez niego praca jest niemożliwa. Oprócz pseudonimu możemy dodatkowo wpisać dodatkowy opis, który będzie widoczny wraz z naszym pseudonimem. Ustawienia aplikacji dają nam spore możliwości konfiguracji, dzięki czemu możemy imitować prawdziwe CB poprzez dodanie szumu na początku i końcu wiadomości, zmienić tryb pracy przycisku nagrywania wiadomości czy skorzystać ze słuchawek Bluetooth co jest zalecane przez autorów programu.

Do pracy CB Radio Chat potrzebuje połączenia z internetem. Według informacji producenta maksymalnie zostanie pobrane/wysłane 11 MB w ciągu godziny, co nie jest znaczącą ilością danych. Ogromnym minusem aplikacji jest bardzo dużo reklam w mało wygodnych miejscach, w tym reklam pełnoekranowych.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPLUGMIND
Liczba pobrań3 957
Data aktualizacji26 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
CB Radio Chat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)