CCleaner 5.28 dostępny: nowości w obsłudze Eksploratora i przeglądarek

Strona głównaCCleaner 5.28 dostępny: nowości w obsłudze Eksploratora i przeglądarek
15.03.2017 13:46
CCleaner 5.28 dostępny: nowości w obsłudze Eksploratora i przeglądarek
bEgNDyRi

Ukazała się aktualizacja programu, bez którego wielu użytkowników nie wyobraża sobie codziennego użytkowania Windowsa, CCleanera. W najnowszej wersji, oznaczonej jako 5.28, pojawiły się nowości przede wszystkim w kwestii usuwania plików, jakie na dysku pozostawiają przeglądarki internetowe.

bEgNDyQB

Podobnie jak w poprzednich wersjach, CCleaner zyskał nowe możliwości, dzięki którym skuteczniej ma radzić sobie z usuwaniem historii w przeglądarkach Chrome i Opera. W przypadku obsługi Firefoksa, udoskonalone miały zostać mechanizmy czyszczenia pamięci podręcznej i sesji.

350196940820211649

Nowości dotyczą jednak nie tylko obsługi przeglądarek, ale także samego Windowsa. W wersji 5.28 pojawił się nowy mechanizm czyszczenia listy ostatnio używanych plików w Eksploratorze Windows. Drobne poprawki pojawiły się w interfejsie użytkownika.

bEgNDyQD

Nowość pojawiła się także w komercyjnej wersji programu, do której trafił nowy mechanizm aktualizacji. Twórcy programu chwalą się jego optymalizacją. Program CCleaner w wersji 5.28 jest już do pobrania w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEgNDyRz