CCleaner 5.30: lepsza obsługa przeglądarek Microsoftu i dysków SSD

CCleaner 5.30: lepsza obsługa przeglądarek Microsoftu i dysków SSD

16.05.2017 18:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ukazała się nowa wersja CCleanera, oznaczona numerem 5.30. W najnowszym wydaniu popularnego programu do porządkowania plików i usuwania tych niechcianych, znajdziemy między innymi skuteczniejszą obsługę przeglądarek Microsoftu i dysków SSD.

W komunikacie o premierze CCleanera 5.30 znalazły się poprawki w usuwaniu ciasteczek zapisanych przez przeglądarkę Edge. Użytkownicy Windowsa, którzy korzystają z Explorera, mogą teraz także korzystać z uaktualnionego mechanizmu sprzątania po Internet Explorerze w wersji 10 i 11.

OUT NOW: #CCleaner v5.30! This version has better Edge, Internet Explorer 10/11 cleaning and more! Read more here: https://t.co/DBFIy0nqBm pic.twitter.com/7DovpGqhvg

— Piriform (@piriform) 16 maja 2017Uwadze twórców CCleanera nie umknęła premiera Thunderbirda 52 – algorytmy zostały już uaktualnione do skuteczniejszego czyszczenia historii zapisywanej przez tego klienta poczty. Poprawki trafiły również do mechanizmu oczyszczania listy najczęściej używanych plików i lokalizacji w Eksploratorze Windows.Twórcy programu informują także, że odtąd jego algorytmy rozpoznające dane skuteczniej poradzą sobie z rozpoznawaniem plików na dyskach SSD. Ponadto, jak w każdym kolejnym wydaniu, możemy oczekiwać drobnych poprawek interfejsu oraz optymalizacji, także w procesie aktualizacji.

Najnowszą wersję CCleanera pobrać można z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)