WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWCCleaner Browser
CCleaner Browser ikona

CCleaner Browser119.0.23105.160

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CCleaner Browser to przeglądarka internetowa wykorzystująca silnik Chromium, którą stworzył zespół odpowiedzialny za oprogramowanie CCleaner – popularne do optymalizacji i czyszczenia komputerów z Windowsem. W przeglądarce położono nacisk na bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z sieci.

Obsługa programu nie będzie wyzwaniem dla nikogo, kto miał wcześniej styczność z innymi przeglądarkami bazującymi na Chromium, w tym na przykład Google Chrome. Identyczny jest układ kart, zakładek, opcji i większości ustawień.

Nowością jest jednak nowa zakładka wśród opcji, gdzie można skontrolować ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, w tym działanie blokera reklam, skryptów śledzących czy możliwości rozpoznawania przeglądarki w sieci. Każda opcja jest wyczerpująco opisana.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Twoja ocena
ProducentPiriform Ltd.
Liczba pobrań6 887
Data aktualizacji28 lis 2023
Rozmiar pliku5.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CCleaner Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)