CCleaner Browser ikona

CCleaner Browser101.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CCleaner Browser to przeglądarka internetowa wykorzystująca silnik Chromium, którą stworzył zespół odpowiedzialny za oprogramowanie CCleaner – popularne do optymalizacji i czyszczenia komputerów z Windowsem. W przeglądarce położono nacisk na bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z sieci.

Obsługa programu nie będzie wyzwaniem dla nikogo, kto miał wcześniej styczność z innymi przeglądarkami bazującymi na Chromium, w tym na przykład Google Chrome. Identyczny jest układ kart, zakładek, opcji i większości ustawień.

Nowością jest jednak nowa zakładka wśród opcji, gdzie można skontrolować ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, w tym działanie blokera reklam, skryptów śledzących czy możliwości rozpoznawania przeglądarki w sieci. Każda opcja jest wyczerpująco opisana.

Udostępnij
Kup program
CCleaner Browser 101.10wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.45 ocen
ProducentPiriform Ltd.
Liczba pobrań5 414
Data aktualizacji13 maj 2022
Rozmiar pliku6.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CCleaner Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)