CCleaner Network Edition wyczyści wszystkie komputery w sieci

25.01.2011 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ukazała się finalna wersja programu CCleaner Network Edition przeznaczonego do czyszczenia Windowsa ze zbędnych plików przez sieć na wielu komputerach jednocześnie.

CCleaner Network Edition to odmiana popularnego programu służącego do czyszczenia systemu - CCleanera. Aplikacja umożliwia zdalne zarządzanie komputerami podłączonymi do sieci w firmie. Administrator otrzymuje niezbędne narzędzia przeznaczone do czyszczenia zarówno całej sieci, jak i wybranych grup roboczych czy tworzenia odpowiednich reguł. Połączenia wykonywane za pomocą CCleaner Network Edition są szyfrowane. Narzędzie pozwala na czyszczenie między innymi pozostałości po surfowaniu w Internecie, w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto program pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów i listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach).

CCleaner Network Edition obsługuje systemy Windows XP, Vista i 7, a także wersje przeznaczone do zastosowań serwerowych - Windows Server 2003, 2008 i 2008 R2. Wersja testowa programu dostępna jest na stronach producenta, po uprzedniej rejestracji. Link do pliku zostanie przesłany na podany przez nas adres e-mail. Pełne wydanie CCleaner Network Edition można nabyć w cenie od 250 dolarów (do 10 obsługiwanych użytkowników).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)