CCleaner w wersji 3.0 już dostępny

CCleaner w wersji 3.0 już dostępny

28.10.2010 16:59

Ukazała się wersja 3.0 programu CCleaner przeznaczonego do czyszczenia systemu Windows ze zbędnych plików.

CCleaner (Crap Cleaner) to bezpłatna aplikacja, która umożliwia optymalizację, a także usuwanie z systemu zbędnych plików pozostawionych po codziennej pracy z komputerem przez różnego typu programy. Narzędzie pozwala na wyczyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie, w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto CCleaner pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach).

W najnowszej wersji programu pojawiło się sporo zmian, między innymi wydanie dla systemów 64-bitowych. Poza tym odświeżono nieco grafikę aplikacji, a także wygląd ikon. Zmiany objęły obsługę przeglądarek Internet Explorer 9 beta i Google Chrome, jak również plików cookie. Dodano też obsługę takich programów jak AVG AntiVirus 10.0, Audacity, LogMeIn Hamachi, BitTorrent i Windows Game Explorer. Usprawniono czyszczenie plików log w systemach 64-bitowych. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie producenta.

CCleaner 3.0 dostępny jest w naszym vortalu. Aplikację można pobrać z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)