WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychCD Recovery Toolbox Free
CD Recovery Toolbox Free ikona

CD Recovery Toolbox Free2.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CD Recovery Toolbox Free to bezpłatne narzędzie służące do odzyskiwania uszkodzonych danych z płyt CD, DVD, HD DVD oraz Blu-ray. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być do przywracania danych z nośników optycznych uszkodzonych mechanicznie lub błędnie zapisanych na płycie.

Oprogramowanie CD Recovery Toolbox Free jest bardzo proste w obsłudze, co w głównej mierze zawdzięczać należy przejrzystemu interfejsowi graficznemu, który prowadzi użytkownika "krok-po-kroku" przez cały proces odzyskiwania danych. Pracę z kreatorem przywracania rozpoczyna się od wskazania napędu, w którym znajduje się uszkodzony krążek i zdefiniowania lokalizacji, gdzie zapisane zostaną odzyskane pliki. Kolejny krok to analiza zawartości nośnika oraz wskazanie przez użytkownika elementów (plików i/lub folderów) do przywrócenia.

Narzędzie charakteryzuje się dużą szybkością działania, która oczywiście zależna jest od rodzaju i poziomu uszkodzeń. Doskonale radzi sobie ono z odzyskiwaniem zarówno pojedynczych plików o niewielkich rozmiarach, jak również tych, których rozmiar przekracza 4 GB.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań47 523
Data aktualizacji19 cze 2018
Rozmiar pliku2.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CD Recovery Toolbox Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)