bEiRzaBh
CD Recovery Toolbox Free ikona

CD Recovery Toolbox Free2.2.1

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychCD Recovery Toolbox Free
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CD Recovery Toolbox Free to bezpłatne narzędzie służące do odzyskiwania uszkodzonych danych z płyt CD, DVD, HD DVD oraz Blu-ray. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być do przywracania danych z nośników optycznych uszkodzonych mechanicznie lub błędnie zapisanych na płycie.

bEiRzaBj

Oprogramowanie CD Recovery Toolbox Free jest bardzo proste w obsłudze, co w głównej mierze zawdzięczać należy przejrzystemu interfejsowi graficznemu, który prowadzi użytkownika "krok-po-kroku" przez cały proces odzyskiwania danych. Pracę z kreatorem przywracania rozpoczyna się od wskazania napędu, w którym znajduje się uszkodzony krążek i zdefiniowania lokalizacji, gdzie zapisane zostaną odzyskane pliki. Kolejny krok to analiza zawartości nośnika oraz wskazanie przez użytkownika elementów (plików i/lub folderów) do przywrócenia.

Narzędzie charakteryzuje się dużą szybkością działania, która oczywiście zależna jest od rodzaju i poziomu uszkodzeń. Doskonale radzi sobie ono z odzyskiwaniem zarówno pojedynczych plików o niewielkich rozmiarach, jak również tych, których rozmiar przekracza 4 GB.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CD Recovery Toolbox Free 2.2.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Liczba pobrań36 102
Data aktualizacji19 cze 2018
Rozmiar pliku2.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CD Recovery Toolbox Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiRzaCf