bEgSbUVx

Celin1.48

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program do obsługi celnej stworzony przez autorapopularnego programu VATowiec.

bEgSbUVz

Celin umożliwia przede wszystkimedycję dokumentów SAD, przy czym edycja ta jest możliwa w sposóbopracowany w systemie Celina, a nie dokumentu papierowego SAD.Program nie zawiera zatem formularzy edycyjnych wzorowanych nawersjach papierowych ale formularze przystosowane do znaczniewiększego zakresu informacji w systemie Celina. Podobnie ma sięwypełnianie dokumentów NCTS i Intrastat.

Oprócz ewidencjonowaniadokumentów umożliwia w pełni definiowany nadruk informacjizawartych w bazie na papier. Oprogramowanie zawiera kilkanaścieszablonów dokumentów w formacie XML (dla systemów Celina, NCTS iIntrastat), które można modyfikować lub tworzyć nowe. Wszystkiedeklaracje celne bazują na taryfie celnej, którą programautomatycznie aktualizuje w ramach systemu ISZTAR.

Uwaga!

  1. Aby aktualizować dane odnośnie taryfy w ramach systemuISZTAR, firma musi być zarejestrowana w tym systemie aby otrzymaćlogin i hasło. 2. Program jest bezpłatny w wersji na 1 stanowisko.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Celin 1.48wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.05 ocen
ProducentPiotr Kowaluk
Liczba pobrań10 854
Data aktualizacji20 mar 2017
Rozmiar pliku7.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSbUWe
bEgSbUWv